FC Hermannstadt - U Cluj, Live Video Online, în sferturile Cupei României

Por um escritor misterioso
Last updated 20 maio 2024
Andrei Nicolescu a dezvăluit aspectul care va fi hotărâtor pentru Dinamo în perioada de transferuri. Formația din Șos. Ștefan cel Mare se pregătește pentru o campanie puternică de transferuri în această iarnă, după ce jucătorii […]
Cupa României Rapid, Farul şi Universitatea Craiova, OUT din Cupa României! CFR Cluj şi U Cluj, calificate în sferturi! Toate rezultatele zilei, AICI - Antena Sport
FCSB și Dinamo se așează pe divan pentru sferturile Cupei: Corvinul - CFR, FC U 1948 - Voluntari, U. Craiova - Oțelul și U. Cluj - Hermannstadt! - Sportarad
Video ”U” Cluj – CFR Cluj 1-1. Remiză în derby-ul orașului, iar situația în grupă rămâne deschisă
Exclusiv Reacția celor de la CFR Cluj după ce ardelenii și-au aflat adversara din ”sferturile” Cupei României
Hermannstadt - U Cluj 1-2. După UTA, U Cluj e a doua calificată în semifinalele Cupei. Când se joacă ultimele două sferturi - Playsport
Cupa României, LIVE TEXT de la ora 17:00 Petrolul, Corvinul și Hermannstadt luptă pentru un loc în sferturi! Programul complet - DayNews24
FC Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2! Thiam a adus victoria ardelenilor cu un șut imparabil în partea a doua a meciului
FOTO FC Hermannstadt, egal în primul meci din Cupa României din acest sezon. Sepsi a avut
FC Hermannstadt câștigă grupa și se califică în sferturile Cupei României, Sport
U Cluj luptă la Sibiu pentru un loc în semifinalele Cupei României - Sabău: Vom face tot ce putem să ne calificăm
Şoc! Rapid părăseseşte Cupa României. CFR şi ”U” Cluj merg braţ la braţ în sferturi