Partizan sve ostavio za poslednjih 10 minuta: Severina projektilom iz slobodnjaka doneo radost Grobarima

Por um escritor misterioso
Last updated 15 maio 2024
Partizan sve ostavio za poslednjih 10 minuta: Severina projektilom iz  slobodnjaka doneo radost Grobarima
Tantalove muke je prošla ekipa Partizana u meču sa Radmičkim iz Niša, bila na ivici ambisa do 15-tak minuta pre kraja, u minusu od jednog gola, da bi na kraju, na “mišiće” uspela da preokrene i slavi sa 2:1. Golove za crno-bele su postigli Bibars Natho iz jedanaesterca, odnosno Kcander Severina iz slobodnog udarca, dok je čast Nišlija odbranio Sava Petrov
Xander Severina on Instagram: Happy to score my first goal for FK